Довідка Вчасно

Антивірус

Ми дбаємо про безпеку ваших документів. Саме тому всі файли, які ви завантажуєте у “Вчасно” проходять автоматичну перевірку антивірусом на наявність зловмисного коду.

Документи можуть мати 4 статуси:

Документ перевіряється антивірусом — статус може з'явитися одразу після завантаження документа. Це свідчить про те, що документ наразі проходить перевірку антивірусом.
Документ пройшов перевірку антивірусом — такий статус з'являється для документів, які антивірус визначив як безпечні. Можете спокійно завантажувати їх на свій комп'ютер.
Документ небезпечний — антивірус виявив загрозу в файлі. Не варто завантажувати такий документ на свій комп'ютер! Також в таких випадках обов'язково радимо звертатися до технічного спеціаліста вашої компанії.
Документ не перевірений — такий статус відображається для документів, які були завантажені до включення антивірусу в сервісі. Також такий статус може бути у нових документів, які додатково зашифровані відправником. Антивірус на даний момент не може перевірити такі файли.

Сервіс “Вчасно” дозволяє налаштувати політику завантаження документів, що мають статус небезпечних, або ще знаходяться у процесі перевірки. В налаштуваннях компанії ви можете дозволити або заборонити скачування небезпечних файлів та файлів, які ще перевіряються.

Налаштувати завантаження документів ви можете на сторінці налаштувань роботи з документами в сервісі —https://vchasno.ua/app/settings/document-settings

Якщо ви дозволите завантажувати небезпечні та потенційно небезпечні документи співробітникам, сервіс все рівно буде попереджати про завантаження небезпечних документів.Тільки адміністратор компанії може встановлювати налаштування по завантаженню небезпечних і потенційно небезпечних файлів.