Довідка Вчасно

Імпорт контактів

Контакти компанії — це розділ, в якому записуються всі компанії, з котрими ви обмінюється документами. Це дозволяє при відправці документів підказувати вам реквізити ваших контрагентів, щоб не потрібно було їх вказувати вручну. Також при завантаженні документів із 1С, електронні адреси зі списку контактів можуть бути автоматично підставлені в реквізити відправки документа, що спрощує масові відправку документів із «Вчасно».

Для зручності, ви можете попередньо імпортувати список контактів, а не наповнювати його власноруч чи чекати доки буде відправлений документ.

1. Щоб імпортувати список контактів вашої компанії, зайдіть в меню налаштувань та оберіть пункт «Контакти компанії».

2. Натисніть кнопку «Імпортувати».

3. Далі, створіть таблицю в доступній вам програмі (Microsoft Excel, Google Таблиці, Numbers і в будь-яких аналогічних сервісах) з чіткою відповідністю стовпців, як вказано на зображенні.

Також, зі сторінки імпорту можливо зберегти шаблон. Натисніть для цього відповідний напис.

Обов’язковий для заповнення перший стовпчик — ЄДРПОУ. Інші стовпці ви можете заповнити за бажанням.

В полі «Головний отримувач» потрібно поставити «1», якщо бажаєте, щоб цей контакт був пріоритетним. Або залиште це поле пустим, щоб вказаний контакт автоматично не вказувався по компанії. Для імпорту контактів, збережіть підготовлений файл в формат CSV.

4. Натисніть кнопку «Завантажити контакти контрагентів» та оберіть на комп’ютері раніше збережений файл із розширенням .csv.

5. Якщо все вірно, у вас має з’явитися вікно з інформацією про завантаження контактів. Відобразиться інформація про загальну кількість контактів, скільки завантажено успішно, скільки не вдалося завантажити. Якщо є контакти, котрі не вдалося завантажити, ви можете їх переглянути за посиланням «Перелік невалідних контактів».

Контакти завантажено! Для продовження роботи в сервісі, натисніть кнопку «До контактів».