Довідка Вчасно

Zakupivli.pro: взаємодія між державою та бізнесом

Вчасно та Zakupivli.Pro — проєкти групи українських продуктових IT компаній Tabula Rasa. Наші сервіси взаємоінтегровані між собою. Наприклад, прямо в інтерфейсі майданчика Zakupivli.Pro ви можете скористатися сервісом ЕДО Вчасно або накласти електронний підпис за допомогою Вчасно.КЕП. 

Zakupivli.Pro: спрощуємо взаємодію між державою та бізнесом

Zakupivli.Pro — найбільший майданчик для державних і комерційних закупівель та аукціонів. Офіційний учасник системи Prozorro та Prozorro.Продажі. Засновник найбільшого галузевого заходу у сфері закупівель Forum Zakupivli та премії Zakupivli.Кращі.

Серед клієнтів майданчика: Національний банк України, Фармак, Нова пошта, WOG, Watsons, МАУ, Асканія та ін. 

Zakupivli.Pro — не просто місце для проведення тендерів та аукціонів, а ресурс, що надає якісний сервіс користувачам: від максимально правильної та комфортної участі в торгах до підписання контракту. 

Щодня 30 IT-фахівців гарантують безпеку системи і вдосконалюють майданчик, щоб клієнтам було зручніше і простіше ним користуватися, а 50 акаунт-менеджерів і співробітників кол-центру консультують, навчають і підтримують клієнтів.  

Можливості для вашої компанії

👉 Збільшуйте продажі

Державні закупівлі Prozorro — це додатковий ринок збуту товарів або послуг вашої компанії. Держава купує майже все та в будь-які часи. Тому все більше постачальників починають працювати в системі Prozorro, щоб збільшити продажі та залучити нових клієнтів. 

Цілком ймовірно що прямо зараз державні замовники бажають купити саме те, що продає ваша компанія. Перейдіть на сторінку з усіма закупівлями та у рядку пошуку введіть назву вашого товару або послуги та натисніть “Пошук”.

Щоб почати продавати державі, першим кроком зареєструйтесь на майданчику за цим посиланням. У разі виникнення запитань, ви завжди можете звернутися за контактами, що вказані нижче. 

Крім того, ви можете пройти безкоштовний онлайн-курс “Участь у тендерах: від першого кроку до перемоги”, щоб швидко опанувати базові навички роботи із закупівлями.      

Якщо ви відчуваєте, що поки не готові брати участь у тендерах, то у вас є можливість продавати державі товари навіть без тендеру — в електронному каталозі Prozorro Market. Як приєднатись до каталогу, дізнайтеся у цій інструкції.  

👉 Державне майно за вигідними цінами

Придбайте у державі на аукціоні за вигідною ціною те, що потрібно вашій компанії — нерухомість, землю, транспорт, майнові комплекси, сировину та ін. 

Команда Zakupivli.Pro надає якісний супровід “під ключ”. Від початку і на кожному кроці поряд з вами буде досвідчений експерт, який допоможе вирішити всі питання щодо придбання лоту. Крім того, експерти Zakupivli.Pro мають досвід у супроводі угод на мільйони гривень.

Подивіться, що можна придбати у державі на сторінці аукціонів. 

👉 Електронні закупівлі для бізнесу

Автоматизуйте закупівельний процес, щоб зекономити час та гроші. Закуповуйте вигідно завдяки високій конкуренції. Дізнайтеся більш детально за цим посиланням. 

Поділіться цією сторінкою з колегами

Якщо ви відчуваєте, що вищезазначена інформація може бути цікава та актуальна колегам з інших відділів вашої компанії (наприклад, відділ продажів, відділ закупівель, відділ з оренди), поділіться з ними цією сторінкою. Корисні можливості Zakupivli.Pro можуть підсилити вашу компанію, а отже — і економіку країни. 💙💛

Отримайте безкоштовну консультацію

Команда Zakupivli.Pro завжди поруч, щоб допомогти вам з будь-яких питань. Тож, звертайтеся зручним способом:

Телефон

  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11

Email